מפגשים אישיים

 

 

שירות מפגשים אישיים VIP הוא שירות של מפגשי הרזיה אישיים למי שמעוניין לקבל שירות ותמיכה בתהליך ירידה במשקל, על בסיס פרטני ואישי יותר מאשר במסגרת של אחת מבין הקבוצות הרזיה של חצי שירה.

במסגרת השירות האישי מתקיים מפגש שבועי אחד על אחד עם דיאטנית כאשר במפגש הראשון מצטרפת שירה לשיחה. במפגש מדברים על מה עבר בשבוע האחרון, מה היה טוב ומה היה לא טוב בתפריט של השבוע האחרון, אילו קשיים היו בשבוע האחרון וכן מועלים נושאים כלליים הקשורים לתהליך הירידה במשקל.

 

המפגשים האישיים ניתנים בנוסף לתמיכה האישית היומיומית המתבצעת במהלך השבוע, כל זה במסגרת העובדה שב-"חצי שירה" מקבלים את הכלים הנכונים כיצד לשנות את אורח החיים, איך לאכול את מה שהגוף צריך (ולא את מה שהראש חושב שהגוף צריך), התפריט שמקבלים כולל אוכל אמיתי  ואינו מכיל אוכל "דיאטטי" בכלל, במלוא מובן המילה, התפריט שמקבלים הוא תפריט של תזונה נכונה והוא כולל אוכל רגיל שכולם אוהבים לאכול, אפשר לשלב בתפריט גם קינוחים, מסעדות ואלכוהול, הכל כמובן במינון הנכון ולא בהגזמה.

 

 

מפגשי הרזיה אישיים

 

במפגש יש כמובן גם שקילה ומתבצע בין היתר תהליך הסקת מסקנות על השבוע האחרון ומדי פעם סיכומים של השבועות האחרונים.

 

יש שלוש אפשרויות למפגשי אונליין:

מפגשים בהרצליה, מפגשים בבית הלקוח ומפגשים בסקייפ.

 

 

 

כדי לקבל פרטים נוספים ולהירשם לשירות המפגשים האישיים ניתן ליצור קשר באמצעות טופס יצירת קשר, או באמצעות האימייל: info@halfshira.co.il או באמצעות הטלפונים:

 

1-700-077-017                     09-885-8565