מאיה השילה ממשקלה 15 ק"ג בקבוצה של חצי שירה
 

מאיה ב. השילה ממשקלה 30 קילו

 

מאיה, ספרי לנו על עצמך

שמי מאיה, אני בת 31, מתל אביב, עובדת בתחום הסלולאר, ירדתי 15 ק"ג ב-10 חודשים במסגרת קבוצת חצי שירה.

 

איך עשית את זה?

אני סובלת מעודף משקל מאז שאני מכירה את עצמי, הגעתי לשירה דרך כתבות שפורסמו ב-YNET ובאיזשהו של התפרסם המייל של שירה והחלטתי לכתוב לה, שמה יש לי להפסיד... להפתעתי הרבה היא ענתה לי בתוך שעה על המייל ולהפתעתי העוד יותר גדולה גם בפגישה עצמה, היא עמדה בצפיות שבניתי מאחורי הדמות שהתפרסמה בכתבות, היא הייתה מאוד קשובה ונעימה ומעניינת והיה לי גם מאוד חשוב להגיע למקום שמבוסס על אכילה בריאה, על תזונה בריאה, לא דיאטה שמבוססת על הרעבה, או חלילה שארגיש שאני חייבת לאכול דברים מסוימים כי אני בדיאטה.

 

האם זו הפעם הראשונה שניסית לרדת במשקל?

בעברי ניסיתי לא מעט דיאטות שונות ומשונות, ממש חיפשתי כל דבר שעשוי להביא את הישועה, אבל בשום דבר לא הצלחתי להתמיד למשך יותר מכמה ימים / שבועות.

 

מה שונה השיטה של חצי שירה הזו אל מול דיאטות אחרות?

בקבוצה של חצי שירה אני ממש לא מרגישה שאני בדיאטה, למדתי איך להרכיב לי את היום-יום, כך שמבחינתי השבוע מתחלק לשניים:

יש את הימים של העבודה, שבהם יש שיגרה ואפשר יחסית בקלות לשמור על סדר יום כללי, בשילוב של בילויים ומסעדות. ויש את סופי השבוע, שבהם יש ארוחות משפחתיות, יותר בילויים והרבה יותר פיתויים וכמובן הרבה יותר זמן בבית, בו פוגשים יותר את המקרר.

למדתי שהחיים מלאים בפיתויים וזה בסדר להתפתות כל זמן שזה מתוכנן, זה אחד הדברים הגדולים שלמדתי משירה.

היום אני אוכלת ונהנית ממה שיש, מבלי להסתכל על התפריט ולומר לעצמי שזה זמני ושעוד מעט אוכל לחזור את האוכל שאני אוהבת, זה ממש לא ככה, אני אוכלת היום אוכל שהוא טעים לי, אימצתי את זה כדרך חיים שלי וזה לא משהו שהוא זמני, אני מאוד מקווה שזה לאורך כל החיים כי זה מאוד פשוט לחיות לפי זה.

 

מאיה לפני הירידה במשקל
מאיה לפני הירידה במשקל

 

מה הכי אהבת בקבוצה של חצי שירה?

אני מאוד ממליצה להגיע לקבוצה מכמה סיבות, ראשית אני חייבת לציין שאני הייתי אנטי קבוצות מניסיונות העבר. בקבוצה מאוד מאוד כיף, יש שם אווירה משפחתית, אנשים מכירים אחד את השני וגם בסופו של דבר, כולם מגיעים לשם מאותה הסיבה, וזה בדיוק מה שעושה את הכיף שם.

מעבר לזה, מדי שבוע אנחנו מדברים על מתכונים, דברים בריאים שניתן לשלם ביום יום; אנחנו מגיעים להרבה תובנות, שירה נותנת הרבה חומר למחשבה שמשפיעים לא רק על תהליך הירידה במשקל, אלא נותנים גם חומר למחשבה מבחינת מי אתה כבן אדם, והיום אני מבינה שעצם העובדה שאני לא מוותרת, אני מוותרת על אולי מאכלים מסוימים ואני אולי מוותרת על פיתויים מסוימים, אבל אני לא מוותרת על עצמי!

 

איך התחושה להיות 15 קילו פחות?

אני מרגישה קלה יותר, שמחה יותר, אנשים מפרגנים לי וכל הזמן מדברים על השינוי שאני עוברת.

 

אילו דברים היית רוצה לספר למי שמתעניין בשיטת חצי שירה?

חשוב לי להבהיר שהיתרון העיקרי בשיטה זה לא רק המפגשים בקבוצה, אלא זה עצם העובדה ששירה זמינה תמיד! תמיד במיילים, תמיד בטלפון, ובהודעות SMS ויש עם מי לדבר. ויש שם הרבה מאוד סבלנות והרבה מאוד הקשבה והרבה מאוד אכפתיות. המילה "אסור" פשוט יצאה לי מהלקסיקון, זה לא קיים יותר והכל אפשרי וזה חלק ממה שגיליתי גם מההיכרות שלי עם שירה ומהשיטה ומההיכרות שלי עם הקבוצות...

זה אפשרי וזו הפתעה הכי גדולה והכי כייפית ואני חושבת שפשוט כל אחד יכול לעשות את זה, אין שום סיבה שלא. פשוט צריך לדעת שזה תהליך מסוים שלוקח קצת זמן וצריך סבלנות אך זה בסופו של דבר משתלם!

 

מאיה, בת 31, תושבת תל אביב ירדה במשקל במסגרת קבוצת הרזיה של חצי שירה.

בסרטון ירדה מאיה 13 ק"ג, מאז ירדה עוד במשקלה וכיום סגרה ירידה של 15 ק"ג ב-10 חודשים.

 

 

חזרה לעמוד סיפורי הצלחה

 

 

דיאטה - חצי שירה
השינוי מתחיל עכשיו!

מלא/י את פרטייך ונחזור אליך בהקדם!

טלפון: 054-8008565

info@halfshira.co.il

הרשמה לאתר בחינם צרו קשר