אודות שירה וסרמן, חצי שירה

שירה וסרמן היא מרצה, אשת תקשורת, מנחת סדנאות, כותבת הטור המצליח "חצי שירה" ב      YNET ומנחה קבועה בפינות בריאות בערוצי הטלוויזיה השונים.

בשנת 2008 הקימה את "חצי שירה" - במטרה לעודד ולהוות השראה לאנשים אשר מעוניינים לעשות מהפך חיובי בחייהם. שירה עצמה השילה מעל 70 קילוגרמים ממשקלה ללא ניתוח (ושומרת על ההישג כבר למעלה מעשור), בזכות תזונה נכונה וספורט

מזה כעשור שירה היא מרצה מבוקשת בארגונים וחברות המבקשות ללמוד על היכולות שלנו לייצר בעידן המודרני חיים בריאים יותר שמתאימים לאורח החיים התובעני והעמוס של כולנו.

במפגשים מעוררי השראה ומלאי הומור, מצליחה שירה לייצר אצל המשתתפים מוטיבציה ורצון לשפר את איכות חייהם ולחיות חיים מלאים ושמחים יותר, בכל תחומי החיים וגם במקום העבודה.

בנוסף, מובילה שירה קהילה ענפה ופעילה ברשתות החברתיות ומקדמת שיתופי פעולה עם חברות מסחריות לקידום מודעות לאורח חיים בריא ופיתוח מוצרים ייחודיים אשר תואמים את האג'נדה הבריאותית והקולינרית של המותג "חצי שירה".

 

        שירה מספרת:

"המשקל שלי השפיע על תחומים רבים בחיי, הרבה מעבר למידה בג'ינס. המהפך שלי - היה הרבה יותר מירידה של 70 ק"ג במשקל, הוא היה מהפך בכל תחומי החיים.
הרבה פעמים הרגשתי מה שאתם מרגישים - שאתם רוצים את השינוי, אבל לא ממש יודעים מהיכן להתחיל. המהפך שלי קרה כשהגיע הרגע שבו באמת הייתי מוכנה לכך.
אחרי שהבנתי שבשביל לעשות שינוי צריך את המעטפת, ההכוונה והליווי הנכונים, ייסדתי את 'חצי שירה' ".

עם צוות מקצועי שנותן מענה לפן התזונתי והרגשי, וכולל דיאטניות קליניות, קואוצ'רית צמודה וצוות תמיכה בניהולה, שיטת "חצי שירה" - היא שיטה מוכחת ויעילה אשר מראה כי גם בלוחות זמנים עמוסים ניתן לאמץ הרגלים חדשים, ושבעצם - הכל אפשרי.

הכירו את חצי שירה

הפעילות של שירה כוללת:

הרצאות במאות חברות וארגונים בארץ ובעולם

הנחיית סדנאות "חצי שירה" לעובדים בחברות

הנחיית מאות סדנאות בישול

הנחיית עשרות פינות בטלויזיה בנושאי בריאות ולייף סטייל

שיתופי פעולה עם חברות מסחריות לקידום מודעות של אורח חיים בריא ופיתוח מוצרים ייחודיים אשר תואמים את האג'נדה הבריאותית והקולינרית של המותג חצי שירה

שירה וסרמן, חצי שירה, כבר הצליחה להניע מאות אלפי נשים וגברים: כבר 12 שנים, היא מסייעת להם לשלוף את עצמם מהביצה בעצמם, לגלות את עצמם בעצמם, להתגבר על טראומות, קשיים וחסמים בעצמם – ולגלות את העוצמה שלהם. לגמרי בעצמם.

שירה מופיעה בטלוויזיה, כותבת בתקשורת, מרצה, עורכת סדנאות ומלווה ארגונים ואנשים. שירה רותמת את העוצמה הפנימית שלה, שהצליחה להשיל 70 ק"ג ולהשיב אותה לחיים – לטובת כל מי שרוצים להתגבר על השדים הפנימיים ולגלות את העושר והאושר הפנימיים שלהם.

 

 

דיאטה
האפליקציה של חצי שירה
אנחנו כאן כדי לעזור לכל מי שרוצה ללמוד לקיים אורח חיים בריא יותר ולרדת במשקל ! אנחנו כאן ללמד אנשים כיצד לשלוט ולהוביל את עצמם בחיים כפי שהם רוצים, ולא כפי שהאוכל או הרגלי האכילה מכתיבים להם ! אנחנו כאן כדי לחזק, לעודד ולתמוך באנשים שרוצים להצליח כי זה אפשרי !
דיאטה - חצי שירה
השינוי מתחיל עכשיו!

מלא/י את פרטייך ונחזור אליך בהקדם!

טלפון: 054-8008565

info@halfshira.co.il

הרשמה לאתר בחינם צרו קשר