חלי השילה ממשקלה 13 ק"ג בקבוצת הרזיה של חצי שירה

 

חלי השילה ממשקלה 13 קילו

 

חלי, ספרי לנו על עצמך

שמי חלי, אני בת 34, נשואה + 3 וגרה בראשל"צ, ירדתי 13 ק"ג ב-7 חודשים.

 

איך עשית את זה?

הגעתי אל שירה דרך האינטרנט, מצאתי פרסום שלה בפייסבוק בדיוק בזמן שראיתי תמונות שלי ומחקתי אותן כי נבהלתי מאיך שנראיתי.

בעודי מוחקת את התמונות פתאום ראיתי פרסום בצד המסך של "חצי שירה" הרגשתי שהיא פשוט שהיא באה לי כמו מלאך מהשמיים, כמו שליחות שקראה לי. נכנסתי לאתר, קראתי כתבה כתבה, צפיתי בקטעי הווידאו ומשהו מאוד משך אותי ומאוד דיבר אליי. התקשרתי וקיבלתי מענה מיידי. נפגשתי עם שירה מאז אני שם.

 

האם זו הפעם הראשונה שניסית לרדת במשקל?

בעבר ניסיתי המון דיאטות, דיאטת כרוב, דיאטת לחם, דיאטת תפוחים, דיאטה בה אמרו לי שצריך לנקות את הגוף ולשתות רק מים... הזקתי לעצמי ובגדול! אפילו כדורים לקחתי, משהו בו אני ממש לא מתגאה. ושוב דבר בעצם לא הוביל אותי לירידה. אולי ירידה - אך זמנית ביותר.

 

מה שונה ב"דיאטה" הזו אל מול דיאטות אחרות?

השיטה של חצי שירה מאוד שונה אל מול שיטות אחרות כי אני ממש לא מרגישה שאני בדיאטה. המילה "דיאטה" היא בשביל סבל, עינוי, זה לא לאכול להיות במצב של רעב. פה זה בדיוק להפך, פה ככל שבתפריט השבועי שלי יש יותר אוכל בדיוק כמו שאומרים שלי, שם הירידות המשמעותיות שלי. אני לא מרגישה סובלת, אני מרגישה כמו חלק מכולם, אני נהנית עם כולם ואוכלת, אני פשוט בוחרת את היום הספציפי שבו אני מתענגת על הקינוח שלי.

חלי לפני הירידה במשקל

 

מה הכי אהבת בשיטה של חצי שירה?

הדבר שאני הכי אוהבת בשיטה של חצי שירה זה המענה והתמיכה האישית והצמודה. המענה שלה לאימיילים 24 שעות ביממה, מתי שאני לא צריכה אותה – היא פשוט שם!! וזה מחזק מאוד.

 

איך התחושה להיות 13 קילו פחות?

הנה סיפור שימחיש את התחושה - יש לי אחות מאוד מאוד רזה, חתיכה לא נורמאלית, נורא קל לה לצאת מהבית, היא שמה על עצמה ג'ינס סקיני כזה, נעלי עקב ואיזו גופיה... זה משהו שכל הזמן חלמתי לעשות... זה היה נראה לי כזה רחוק ממני. כל ג'ינס שהייתי שמה היה מידה 4-5 ואף פעם לא סקיני, תמיד זה היה כזה רחב ברגליים, שהרי אין סקיני לקציצות...

היום אני פשוט מתלבשת כמוה, שמה עליי ג'ינס וגופיה ויוצאת מהבית וזה נורא נורא כייף. זה מבחינתי להגשים חלום. ממש ככה. הסביבה שלי מגיבה מדהים. אפילו הבת שלי מחמיאה לי וזה מרגש מאוד. כבר נתקלתי לא פעם בתגובות כמו "נהיית רזה" וזה משהו שבחיים לא קרה לי בעבר.

 

אילו דברים היית רוצה לספר למי שמתעניין בשיטת חצי שירה?

כשנכנסים לתוך התהליך החוכמה היא לקחת את הטיפים ששירה נותנת, אלו טיפים שחשוב מאוד לקחת ולהשתמש בהם.

טיפ אחד שאני יכולה להמליץ עליו הוא תמיד להיות מוכנים לארוחות. כלומר להתכונן בכל יום ליום המחרת, זה מאוד מחזק, לא מחפשים, לא מחטטים, לא פותחים את המקרר וחוטפים וזה מה שמחזיק את היום ונותן הצלחה ליום הבא. דבר נוסף זה היומני אכילה. יום שבו אני לא כותבת יומן אכילה זהו יום שבו אני זוללת. אני מאוד ממליצה לעשות את זה. זה פשוט כיף ומשתלם!

 

חלי השילה ממשקלה 13 ק"ג ב-7 חודשים בתכניות חצי שירה.
חלי היא דוגמא מדהימה לכיצד ניתן לעשות שינוי באורח החיים ולרדת במשקל בצורה בריאה ונכונה. במהלך הסרטון המצ"ב ניתן לראות תצלומים שלה מלפני התהליך ובמהלכו.

 

חזרה לעמוד סיפורי הצלחה

 

דיאטה - חצי שירה
השינוי מתחיל עכשיו!

מלא/י את פרטייך ונחזור אליך בהקדם!

טלפון: 054-8008565

info@halfshira.co.il

הרשמה לאתר בחינם צרו קשר