מרגלית השילה ממשקלה 22 ק"ג בקבוצת הרזיה של חצי שירה

 

מרגלית, ספרי לנו על עצמך

שמי מרגלית, אני בת 49, מראשון לציון, נשואה פלוס 3 ילדים.

 

כמה ק"ג ירדת ובכמה זמן?

ירדתי 22 ק"ג בשנה וחצי.

 

איך עשית את זה?

הכי פשוט שיש - הקפדתי לעשות כל מה ששירה אמרה לי לעשות במסגרת התוכנית, כלומר לעשות ספורט ולאכול נכון ולפי התפריט; וזה עבד.

 

האם זו הפעם הראשונה שניסית לרדת במשקל?

ניסיתי לרדת במשקל הרבה פעמים, בהרבה תוכניות הרזיה. לרוב מה שהייתי עושה זה שהייתי מגיעה לאיזשהו משקל שהיה נראה לי המשקל המיטבי עבורי ואז הייתי עוזבת ומעלה את הכל בחזרה. אף פעם לא עשיתי תוכנית שעזרה לי לרדת כל כך הרבה במשקל כמו בקבוצה של חצי שירה ואפילו לשמור על ההישג לאורך זמן כמו שקורה בפועל מאז שירדתי אצל חצי שירה.

 

מה שונה ב"דיאטה" הזו אל מול דיאטות אחרות?

התמיכה היומיומית והליווי הצמוד הם הנוסחא המנצחת של חצי שירה אל מול דיאטות אחרות.

השיטה של חצי שירה הגשימה לי כמה חלומות, מעבר לירידה במשקל כמובן: התמיכה היומיומית של שירה עזרה לי לקבל הדרכה במקרים מיוחדים כמו שממש רציתי לאכול סביח אצל עובד ושירה הדריכה אותי מה לאכול וכמה לאכול ובאותו שבוע לא רק שאכלתי שם אלא אף ירדתי במשקל. אגב, היה לי מקרה ממש דומה ב"מקס ברנר" שבו הלכתי לאכול מנה שהיא לגמרי לא דיאטטית. לפי ההמלצה של שירה אכלתי, נהניתי ואפילו ירדתי במשקל.

 

מרגלית לפני הירידה במשקל
מרגלית לפני הירידה במשקל

 

מה הכי אהבת בשיטה של חצי שירה?

הדברים שהכי אהבתי בשיטה של חצי שירה הם שבמגרת השיטה אני לא צריכה לאכל דברים דיאטטיים, כלומר אני לא צריכה להרגיש שונה או מסכנה בגלל שאני אוכלת אוכל דיאטטתי כי בפועל אני לא צריכה לאכול אוכל דיאטטי בכלל. ההרצאות של שירה מאוד מעניינות, תמיד יש בהן חידושים והן תמיד יצירתיות וזה אף פעם לא חוזר על עצמו. זה תמיד איכשהו מחדש יצירתי ומעניין. יש לך קשר שוטף עם שירה בכל ימי השבוע באימייל והיא תמיד זמינה לך. היא גם עונה על שאלות כמו: האם אני יכולה ללכת למסעדה מסוימת ולהזמין מנה מסוימת, אתה מקבל תשובה ממש כמעט מיידית על השאלות שלך.

 

איך התחושה להיות 22 קילו פחות?

האני שלי השתנה, הביטחון העצמי שלי גבוה הרבה יותר ממה שהיה, אני מרגישה שכיף לי להתלבש, כיף לי להתאפר, כיף לי לצאת לאירועים, שייראו אותי וזו תחושה לגמרי אחרת. ככל שהתקדמתי עם התוכנית התחלתי לקבל תגובות מדהימות, כמו: "איזו יפה את" "את ממש מהירה", "את קורנת" וכל מיני כאלה תגובות שהן מאוד כייפיות מאוד מעודדות ומחזקות. גם אומרים לי שאני נראית פתאום צעירה לגילי וזה הכי הכי כיף.
 

מרגלית השילה ממשקלה 22 קילו


אילו דברים היית רוצה לספר למי שמתעניין בשיטת חצי שירה?

יומני אכילה זה משהו שהכרתי גם בתוכניות דיאטה אחרות, ותמיד איכשהו הייתי מתחמקת, תמיד היה לי איזה תירוץ... הפעם אני שולחת יומני אכילה מידי יום ומקבל פידבק מיידי משירה, והיומנים האלה, גורמים לך להיות מודע למה שאתה אוכל.

כדי להצליח בתהליך צריך לחשוב על כל יום שעובר כצעד קטן בדרך לשינוי גדול, זאת אומרת צעדים קטנים שכמעט לא מרגישים אותם, למשל במקום לאכול דברים מטוגנים, מטגנים אותם פשוט בתרסיס שמן שזה צעד ממש קטן ובלתי מורגש. יכול להיות שיש אנשים שמשתמשים במעט מאוד שמן אבל כשמחברים צעדים קטנים שכאלה לאורך זמן אז חוסכים בקלוריות ובשומן וכתוצאה מכך אפשר לרדת במשקל.

השינוי לא חייב להיות דרסטי כמו צום אלא איזשהו צעד קטן שאתה יכול לקחת על עצמך ולשנות משהו קטן ולאורך זמן זה מצטבר ויורד.

עוד תוספת קטנה ומדהימה היא העובדה שכל היחס שלי לספורט השתנה - בעבר ספורט היה עבורי עונש, זה לא משהו שהתחברתי אליו. כשהתחלתי את התוכנית אצל שירה, מילאתי איזשהו טופס שבו הייתי צריכה לומר מה אני הולכת לעשות הפעם שונה ולקחתי על עצמי 3-5 פעמים בשבוע לעשות הליכות בכיף. קיבלתי מבעלי אייפוד וזה הפך לכיף ולמשהו שאני התחברתי אליו.

 

מרגלית, בת 49 מראשל"צ, השילה ממשקלה 22 ק"ג בשנה וחצי במסגרת תכניות חצי שירה.
מרגלית היא דוגמא מדהימה לאופן שבו ניתן לעשות שינוי מהותי באורח החיים ולרדת במשקל בצורה בריאה ונכונה. בסרטון המצורף ניתן לראות תצלומים שלה מהתקופה שלפני התהליך ובמהלכו.

 

חזרה לעמוד סיפורי הצלחה

 

 

דיאטה - חצי שירה
השינוי מתחיל עכשיו!

מלא/י את פרטייך ונחזור אליך בהקדם!

טלפון: 054-8008565

info@halfshira.co.il

הרשמה לאתר בחינם צרו קשר