דיאטה בריאה כחלק מאורח חיים בריא

אורח החיים המודרני מחייב אותנו לשים דגש רב יותר על בריאותנו, חלק מתפיסת אורח החיים הבריאים מתקשרים באופן ישיר לתזונה נכונה ופעילות גופנית כזו או אחרת. אנשים הנוהגים לשמור על רמת איזון נכונה בין תזונה בריאה לבין חיי פעילות גופנית נהנים ממגוון רחב של יתרונות בריאותיים, החל משמירה על משקל גוף תקין, דרך נמרצות ורעננות ועד להגנה מקסימאלית של הגוף מפני מחלות ונגעים שונים.

דיאטה בריאה בגוף בריא

 

הדיאטה המושלמת עבור רבים מאיתנו הינה דיאטה בה אנו מצליחים להשיל מספר רצוי של קילוגרמים ממשקל גופנו, וכמובן מצליחים לשמור על משקל גוף רצוי לאורך זמן. כיום, קיימים לא מעט סוגי דיאטות המבוססות על חומרים או שיטות שונות, אך למעשה, ללא שמירה על אורח חיים בריא ותקין, אין כל סיכוי להגיע אל המטרה המיוחלת ולשמור עליה לאורך זמן.

דיאטה בריאה מתחילה מתוך צורך בסיסי של כל אחד ואחת מאיתנו הן במראה אסתטי ובריא יותר והן בהקניית הרגלים נכונים ובריאים לגוף, דיאטה שאינה מבוססת על הרגלי בריאות לא תחזיק מעמד ולא משנה כמה תנסו ל"היאבק" במשקל גופכם.

 

דיאטה בריאה

מהי דיאטה בריאה?

דיאטה בריאה מבוססת על הקניית הרגלי בריאות שונים, כגון: בניית תפריט יומי, פעילות ספורטיבית קבועה ועוד. דיאטה מסוג זה מבטיחה לכם להגיע אל משקל הגוף הרצוי וגם לשמור עליו לאורך זמן.

בניית תפריט יומי

תפריט יומי הינו מרכיב ההצלחה של כל דיאטה בריאה. ברוב המקרים התפריט נבנה על ידי תזונאית או דיאטנית ומבוסס על בדיקות מקיפות שעובר הפציינט. התפריט היומי מסגל לנו גם הרגלי בריאות ותזונה נכונה וגם מעניק לנו מסגרת דיאטה מחייבת שעל פיה אנו אמורים לפעול.

פעילות ספורטיבית קבועה

אורח חיים בריא מבוסס ברוב המקרים בשמירה על הכושר הגופני. גוף שאינו מטופל באופן הראוי ברמת הפעילות הולך ומתנוון במרוצת השנים. פעילות ספורטיבית קבועה מאפשרת לנו לשמור על משקל גוף רצוי לאורך זמן וגם מעניקה לגופינו את הרעננות והנמרצות הנדרשת.

מחקרים רבים מצביעים על קשר ישיר בין התמדה סיגול אורחות חיים בריאים לבין הצלחה בשמירה על משקל גוף תקין ורצוי.

 

דיאטה בריאה כחלק מאורח חיים בריא

 

ואחרי סיום הירידה במשקל?

לאחר שהגענו למטרה והשלנו מספר ק"ג משמעותי ממשקל גופנו, יתכן ונישאר עם עודף עור בעיקר בבטן. הפיתרון האידיאלי לבעיה הוא ניתוח מתיחת בטן המתאים לנשים וגברים כאחד.

 

 

 

בחזרה לדף מאמרים

 

 

 

הרשמה לאתר בחינם צרו קשר