"התגייסתי בפרופיל 45 ואני משתחרר בפרופיל 97"

 

החייל שהוריד 62 קילו וחזר לפרופיל 97 - בא לספר לנו מה גרם לו לעשות את השינוי ואיך הוא הצליח לעשות את המהפך בחייו


לאון קמלמן | mako | פורסם 30/10/12 13:57:22
 
שגיא קלמר לפני
בגלל המשקל הפרופיל צנח ל-45. שגיא לפני
צילום׃ צילום ביתי
 

שגיא קלמר, בחור צעיר בן 21, חי את כל חייו כילד שמן, הוא רק הלך וטפח, התגייס לשירות צבאי בפרופיל 45 על משקל יתר. ערב אחד החליט שגיא שנמאס לו אז הוא פשוט סתם את הפה והתחיל לזוז. "במשך שנים הייתי שבור מהמשקל שלי והצטברו לי מטענים כבדים מאוד בפנים, אז בלי יותר מידי דרמות והכרזות ערב אחד בצבא החלטתי שזהו. סתמתי את הפה והתחלתי לזוז, לרוץ, הליכות. ופשוט לא הפסקתי מאז. כדי לא לפגוע בבריאות שלי פניתי לשירה וסרמן מ"חצי שירה" כדי שתוודא את התפריט שלי ושאני אוכל נכון. ככה במשך שבעה חודשים הורדתי 62 קילוגרם והיום אני שוקל 79 קילו".

 

איזה חלומות רצית להגשים?
הרבה. קודם כל, משחר ילדותי רציתי להתגייס להיות קרבי, ובגלל המשקל הפרופיל שלי צנח ל-45. בעקבות ההורדה במשקל הוא תוקן חזרה ל-97, אבל כבר הייתי בחריגת פז"ם אז לא נתנו לי להתחיל מחדש מסלול קרבי. אבל זה לא נורא, העיקר שהפרופיל תוקן למקסימום. בנוסף לזה, עם כל ההתעסקות בכושר החיידק הזה נדבק בי והחלטתי לעשות טריאתלון. לקח לי שנה וחצי ממשקל השיא שלי להגיע למצב שאני מסיים את הטריאתלון הראשון שלי ואני ממשיך להתאמן להבא בתור".

 
שגיא קלמר אחרי
"המוכרת החזיקה אותי שעה בחנות, ממש התחילה איתי". שגיא אחרי
צילום׃ צילום ביתי
 

באיזו נקודה הבנת שאתה כבר לא שמן יותר?
"פעם אחד הלכתי לקנות בגדים. וכשאתה שמן אתה קונה כמה שיותר גדול כדי להסתיר. הפעם לא רק שקניתי מידות נורמאליות גם המוכרת ממש התחילה איתי והחזיקה אותי איזה שעה בחנות. משהו שנראה חשוד יותר מסתם ניסיון למכירה. הייתי בהלם, זה פעם ראשונה שככה מחמיאים לי על המראה, צריך להבין שגם אם הגוף רזה, לראש לוקח יותר זמן להבין שהוא לא שמן יותר".

 

טיפ לאנשים שרוצים להוריד במשקל?
"הכי חשוב זה לקחת את הזמן, כי אנשים שמורידים מהר מעלים מהר ועם ריבית. חשוב לשנות לא רק את הגוף אלא גם את החשיבה, אז קחו את הזמן, תפנימו את השינוי".

 

בואו להיות כתבי השטח שלנו

 

 

 

 

חזרה לעמוד "חצי שירה בתקשורת"

 

 

 

הרשמה לאתר בחינם צרו קשר