יעל השילה ממשקלה 30 ק"ג בקבוצת הרזיה של חצי שירה

 

ספרי לנו על עצמך

שמי יעלי בת 32, אמא לשני ילדים. גננת בעלת גן אנתרופוסופי במושב גן חיים. לאחר לידת בתי תמרי, הגעתי לשיא משקלי.
תמיד הייתי גם ילדה וגם אישה שמנה, אך לאחר הלידה החלטתי לעשות שינוי והגעתי לשירה דרך השכנה שלי שידעה כמה שאני חייבת מסגרת ודחוף.
 

יעל השילה ממשקלה 30 קילוגרם


כמה ק"ג ירדת ובכמה זמן?

ירדתי שלושים ק"ג במשך שנה

 

איך עשית את זה?

עשיתי זאת על ידי הפחתת כמויות. התזונה שלי מאוד מצומצמת- אני לא אוכלת ירקות כלל, ושירה היא היחידה שקיבלה אותי כמו שאני ולא אסרה עליי לאכול מה שאכלתי וכל פעם הורידה קצת, ועצם זה שלא נמנע ממני שום דבר שאני אוהבת לאכול, לא הרגשתי שהשינוי קיצוני והצלחתי להתמיד בשיטה שלה.

 

האם זו הפעם הראשונה שניסית לרדת במשקל?

ממש לא. בערך הפעם העשרים שניסיתי לרדת, כל חיי נאבקתי בעודף משקל.

 

מה שונה ב"דיאטה" הזו אל מול דיאטות אחרות?

מה ששונה הפעם- כנראה שבגלל שזה לא היה דראסטי ולא הצריך ממני להיכנס למשטר של דיאטה כמו שמוכר בשוק, כמו הדברים שחוויתי בעבר וממש לא עבדו עבורי- , שמקצצים כל מה שאוכלים ונשארים עם תפריט של דיאטה ואי אפשר להחזיק בו מעמד. מה אני מוכנה להשקיע ומה אני מוכנה לוותר ולא מתוך כפייה של דיאטה, ואיפה אני מוכנה לעשות את הוויתורים- זה מה שלמדתי עם שירה , לעשות שינוי אמיתי ממקום פנימי של החלטה של הפסד מול תועלת.

 

מה הכי אהבת בשיטה של חצי שירה?

הכי אהבתי בשיטה את הליווי היום-יומי,האופציה שלא מרגיש שזה דיאטה, החיזוק והתחושה שיש מישהי איתך כל הזמן שמלווה אותך, והמון שקיפות והזדהות- שירה בעצמה עברה את התהליך הזה ולא מישהו דיאטן שבא בקטע בריאותי .מישהי שחוותה על עצמה ומאוד מרגישים זאת בשיחות עימה והתהליך המיוחד בו היא מלווה כל אחד.

 

איך התגובות מבני המשפחה והחברים ואיך ההרגשה להיות פחות 30 ק"ג במשקל?

התגובות: פשוט נפלאות, המשפחה עדיין המומה מהשינוי ומהקפדה שגם עכשיו לאחר הירידה הרצינית, אני שומרת על המשקל ומצליחה לעשות זאת ולא עולה חזרה. זה עשה שינוי על בעלי גם כן, מבלי לשים לב הוא עבר גם כן ירידה במשקל, הייתי עבורו מקור להשראה. בני המשפחה מאוד מפרגנים ותומכים שאני אשאר בתהליך. זה עשה רצון אצל יתר המשפחה שבעודף משקל- לעשות שינוי ולהוריד משקל עודף.

 

אילו דברים היית רוצה לספר למי שמתעניין בשיטת חצי שירה?

למי שמתעניין בשיטת חצי שירה:כל אחד יכול לרדת במשקל. הכל תלוי באמונה וכוח רצון. וכשמקבלים כל כך הרבה ביטחון והערכה מהסביבה ברגע שאתה בתוך התהליך אז זה גם מדרבן מאוד להמשיך ומחזק לרדת עוד. בתור אדם שמן, אתה מרגיש שאנשים מגיבים להשמנה גם במבטים, ומרגישים שמסתכלים עלייך שונה, לכן השינוי נותן כל כך הרבה כוח כי אתה מרגיש רגיל ושפתאום לא מביטים בך כחריג.

 

אני אישית ממשיכה להגיע למפגשים עם שירה, הם מעניקים לי המון כוח ולדעתי המסגרת והתמיכה הזו מיועדת לאנשים שבשורש שלם יש להם את האהבה לאוכל - וההתמדה בה, שומרת עליהם מלהשמין וגורמת להתמיד בתהליך. בהזדמנות זו אני רוצה להודות מכל הלב לשירה שליוותה, חיזקה ותמכה בכל התהליך של האנשים שעוברים את השינוי הגדול בחייהם. אני בהחלט מרגישה שזה הדבר הכי גדול שעשיתי עבור עצמי .

 

כשאת נהיית רזה יותר-פתאום את מבינה מה עשית בשביל עצמך- יכלת לעשות מהפך אמיתי! המון ביטחון עצמי, תחושה של אני יכולה ומסוגלת ותחושה עילאית . חשוב לי להדגיש שאת כל התהליך עברתי ללא דקה אחת של ספורט. אז זה בהחלט אפשרי גם בלי :)

 

חזרה לעמוד סיפורי הצלחה
 

דיאטה - חצי שירה
השינוי מתחיל עכשיו!

מלא/י את פרטייך ונחזור אליך בהקדם!

טלפון: 054-8008565

info@halfshira.co.il

הרשמה לאתר בחינם צרו קשר