שיר השילה ממשקלה 15 ק"ג בקבוצת הרזיה של חצי שירה
 

שמי שיר בת 22 מהרצליה, סטודנטית למדעי החברה.

לרדת במשקל - שיר השילה ממשקלה 15 קג


סיפור הדיאטות שלי התחיל מגיל 7, כשאמי הבחינה שאני טיפה "עגלגלה" ומלאה לעומת חברותי. היא החליטה לשלוח אותי לדיאטנית של קופ"ח. ומשם, במהלך השנים, התמודדתי עם נושא המשקל.

חשוב לציין שהקילוגרמים עלו במהלך השנים, אך אף פעם לא בצורה דרסטית, שחלילה פגעה בבריאותי.

עברתי את כל השיטות: עם ובלי פחמימות, הפרדת חלבונים, נקודות, מה לא? לאורך השנים הבנתי שהרצון שלי לרדת במשקל לא באמת היה שלי אלא של משפחתי והרצון פה היה בעצם רק ניסיון לרצות אותם כדי שזכות בטיפה של "שקט".

במהלך השנים בעיית המשקל הפריעה לי, ובעיקר ישבה על הפן הרגשי. זה נושא שעד היום אני מתמודדת איתו, כי הבנתי שזה הולך ללוות אותי לאורך כל החיים אם לא אעשה שינוי בראש ובתפיסה.

הייתי כל פעם יורדת פה 5 קילו, 8 קילו ניהנת מזה חודש ואז חוזרת לשגרה.

לפני שנה וחצי פגשתי את שירה המדהימה. בהתחלה, הופתעתי לגלות שבתפריט אין מוצרי דיאט, אין לחם קל, חשבתי שאני בחלום... פתאום קיבלתי כלים, שאני משתמשת איתם עד היום, על כיצד להתמודד עם האוכל ולא לפחד ממנו, על איך להתנהל מול האוכל, ובעיקר פיתחתי לעצמי אורח חיים בריא.

אצל שירה, ירדתי 15 קילו בחצי שנה, ירידה זהירה, הדרגתית, ובעיקר לא סבלתי בתהליך.

אני חושבת שאצל שירה קודם כל עוטפים אותך בים של אהבה לא חשוב מאיפה אתה, ואם אתה בשיטת האונליין או בקבוצות, תמיד זמינים, תמיד תומכים.

אהבתי את התפיסה שלא חייבים תפריט ולא חייבים להיות מקובעים, ניתן לאכול מה שרוצים במינון וכמויות נכונות, נהניתי לכתוב לדיאטנית שלי כל יום את יומן האכילה מה שיצר אצלי מחויבות לתהליך.

משפחתי וחברי כמובן שתמכו ופירגנו לאורך כל התהליך, ושמחו בשמחתי.

לכל מי שיושב בבית ומרגיש קצת רגשות אשם אחרי חבילת השוקולד שאכל היום, או לכל מי שבאמת רוצה לשנות את האורח חיים שלו ולא יכול לבד, זה הבית והמקום הכי חם שתוכלו להיות בו, תקבלו אצל שירה טיפים וכלים להתמודדות יום יומית עם הדבר העצום הזה שנקרא "אוכל" ותלמדו כמה הוא לא עצום וכמה הוא יכול להיות חבר טוב אם נדע להתנהל מולו.

 

 

 

שיר מדברת בתוכנית הבוקר ביחד עם שירה:
 חזרה לעמוד סיפורי הצלחה
 

 

דיאטה - חצי שירה
השינוי מתחיל עכשיו!

מלא/י את פרטייך ונחזור אליך בהקדם!

טלפון: 054-8008565

info@halfshira.co.il

הרשמה לאתר בחינם צרו קשר